КВЦ "Парковий"

18 Вересня 2019

 

Про конкурс

 


Славною багаторічною традицією української фармацевтичної галузі України є щорічний конкурс професіоналів - «Панацея». Панацея проводиться з 1999 року.

Церемонія нагородження переможців припадає напередодні професійного свята - Дня фармацевтичного працівника.

В основі конкурсу і його головною складовою є аналітичні та маркетингові дослідження, які проводять і надають аналітичні компанії-партнери.

«Панацея» - це визначна подія у світі ФАРМИ. Подія якою захоплюються, про яку сперечаються, але яка нікого не залишає байдужим. Великий вплив на позитивний розвиток галузі в цілому відіграє професіоналізм фахівців, які в ній працюють.

Об’єднання професіоналів сприяє створенню простору взаємодії і ефективного партнерства, сприяє розкриттю професійного потенціалу.

 


 

Нагорода конкурсу

 


Переможці конкурсу «Панацея» нагороджуються:

Дипломом та бронзовою статуеткою богині «Панацеї»
Названа ім'ям давньогрецької богині зцілення доньки бога лікування. Згідно з легендою, він був повалений Зевсом за те, що піднімав мертвих. Людство охопив відчай, але дочка загиблого цілителя продовжила справу батька, і повернула людям: надію. Панацея це ім'я навіки стало символом перемоги і успіху.

Скульптура створена талановитим скульптором Андрієм Зігурою, який працює в жанрі малої і середньої скульптури з бронзи За характерною манерою виконання скульптури і обробкою у металі роботи автора можна легко впізнати. У них немає другорядних деталей - від рис обличчя персонажа до історично достовірних орнаментів на одязі.


 

Панацея-2017 - Номінації

 


Учасників конкурсу оцінюють у наступних номінаціях

 

 • Аптека року

  Аптека року

  Аптечна мережа і аптечний фарммаркет
 • Компанія року

  Компанія року

  У низькоціновому і високоціновому сегментах
 • Персона року

  Персона року

  Топ-менеджер року, маркетинг-менеджер року, КАМ року
 • Соціальний проект року

  Соціальний проект року

 • Препарат року

  Препарат року

  Рецептурні, безрецептурні препарати року, БАД року, товари медичного призначення
 • 1

 


 

Аналітичний блок

 


Панацея- конкурс професіоналів фармацетичної галузі України, переможців якого визначають за результатами комплексних маркетингових досліджень, які надають партнери конкурсу: компанії MASMI, QuintilesIMS,SMD,BUSINESS CREDIT, NIELSEN,UMG.