КВЦ "Парковий"

14 Вересня 2017

ВІДКРИТО ПРОДАЖ КВИТКІВ
На Щорічний Конкурс Професіоналів Фармацевтичної Галузі України
Панацея-2017
Arrow
Arrow
Slider

Ласкаво просимо до Панацеї!

 
Славною багаторічною традицією української фармацевтичної галузі України є щорічний конкурс професіоналів - «Панацея». Панацея проводиться з 1999 року.
Церемонія нагородження переможців припадає напередодні професійного свята - Дня фармацевтичного працівника.
В основі конкурсу і його головною складовою є аналітичні та маркетингові дослідження, які проводять і надають аналітичні компанії-партнери.
«Панацея» - це визначна подія у світі ФАРМИ. Подія якою захоплюються, про яку сперечаються, але яка нікого не залишає байдужим. Великий вплив на позитивний розвиток галузі в цілому відіграє професіоналізм фахівців, які в ній працюють.
Об’єднання професіоналів сприяє створенню простору взаємодії і ефективного партнерства, сприяє розкриттю професійного потенціалу.

Закупівля ліків по переговорній процедурі у дії – зустрічні кроки для виходу з кризової ситуації

11.11.2014

ГлаксоСмітКляйн Фармасьютікалс Україна стане постачальником ряду вакцин за результатами тендеру МОЗ України

31 жовтня 2014 року Міністерство Охорони Здоров’я (МОЗ) України оголосило про прийняття ряду тендерних пропозицій держзакупівель ліків, вакцин та виробів медичного призначення.


 

За результатами безпосередньої участі у переговорній процедурі закупівлі МОЗ України ГлаксоСмітКляйн Фармасьютікалс Україна (GSK) була обрана постачальником декількох імунобіологічних препаратів – зокрема, вакцини для профілактики кашлюку, дифтерії та правця, комбінованої вакцини для профілактики кашлюку, дифтерії, правця та поліомієліту, вакцини для профілактики кору, паротиту та краснухи, вакцини для профілактики гемофільної інфекції типу b.

Держзакупівля вакцин для забезпечення потреб «Загальнодержавної програми Імунопрофілактики та захисту населення від інфекційних хвороб на 2007-2015 роки» була організована по переговорній процедурі вперше в історії України. Це дозволило прискорити тендерні процеси та отримати найвигідніші цінові пропозиції задля найшвидшого постачання вакцин у всі регіони України. В порядку, передбаченому чинним законодавством України про здійснення державних закупівель, МОЗ України провів прямі переговори з міжнародними виробниками лікарських засобів.

Серкан Ягджиоглу, Регіональний генеральний директор ГлаксоСмітКляйн Фармасьютікалс Україна, Білорусь, Молдова, Вірменія розповів: «Компанія GSK уперше безпосередньо бере участь у тендерних закупівлях МОЗ України. Нова процедура стала проривним рішенням задля виходу із непростої ситуації із поставкою життєво необхідних ліків для населення України. GSK та МОЗ України провели переговори щодо прямої поставки декількох вакцин. Наша компанія знайшла можливість запропонувати визнані у всьому світі вакцини для захисту дітей проти інфекційних захворювань за дуже прийнятними цінами. В основі нашої діяльності завжди були потреби пацієнтів, у першу чергу. Тому ми взяли на себе усі ризики та, поступаючись бізнес інтересами, надали цінові пропозиції, дуже вигідні (з точки зору підходів до формування цін ЮНІСЕФ) для МОЗ України. Переговорна процедура також показала себе дуже ефективною з точки зору швидкості прийняття рішень».

Компанії групи GSK виробляють та розробляють нові вакцини для боротьби з інфекційними захворюваннями вже багато десятиліть. Якість лікарських засобів компанії зарекомендувала себе, а вакцини компанії обираються для державної закупівлі багатьма західними країнами. В Україні вакцини виробництва GSK постачаються для потреб МОЗ вже 11 років. Крім того, в Україні GSK регулярно ініціює та підтримує інформаційні ініціативи на тему цінності вакцинопрофілактики. А декілька років тому у межах соціального проекту компанія надала можливість профілактики раку шийки матки інноваційною вакциною за доступною ціною.

Поставки вакцин GSK за тендером МОЗ України відбудуться, у тому числі, вже протягом останніх місяців 2014 року.